KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12667452
nr 1266 7452
Ardy Strüwer
(1939-2023), Sverige
Oljemålning, Ardy Strüwer (f. 1939), Sverige. Mood indigo, 1986. Signerad. Olja på duk, 50x65
Utrop:
5.000 kr
Såld:
4.000 kr
måndag 29 juli 2019
kl 18:39:12
29/7 15:56:47
Ardy Strüwer
Läs mer om Ardy Strüwer